Patryk Każyszka
Poland

Countries

  • Poland

Cities

  • GDAŃSK

Od wielu lat pracuję z klientami nad poprawą ich zdrowia, sylwetki, a także samopoczucia.

Specjalizuję się  w treningu siłowym, jak i sylwetkowym. Wiedzę z zakresu treningu oraz dietetyki łączę z Tlenową przewagą, dzięki czemu moi podopieczni są zdolni wejść na jeszcze wyższy poziom sprawności, dzięki lepszemu poznaniu własnego ciała i poprawy jego funkcjonowania, co przekłada się na zwiększenie ich siły oraz wytrzymałości.

Współpracuję z wieloma osobami, na różnym etapie aktywności fizycznej poprzez działania on-line, jak i stacjonarnie w Gdańsku. Jedyne czego wymagam od osób, z którymi zawieram współpracę, to wzajemnego zrozumienia, szczerości i jasnego stawiania celów, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie je zrealizować. Uwielbiam pracę z drugim człowiekiem, ponieważ kontakty międzyludzkie oraz chęć pomocy, to jest to, co napędza mnie do dalszego działania.

 For many years I have been working with clients to improve their health, figure and well-being.

I specialize in strength and body training. I combine the knowledge of training and dietetics with the Oxygen advantage, thanks to which my clients are able to enter a higher level of fitness, thanks to better understanding of their own body and improving its performance, which translates into supporting their abilities and benefits.

I work with dynamics, on a dynamic activation study, as well as stationary in Gdańsk, Poland. The only thing I require from people new to work, to be honest and clear about goals, because only then are we able to achieve them. I love working with other people, because interpersonal contacts and the willingness to help are what drives me to support the action.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop