Sevila Kačenová
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • PRAGUE
Jsem psycholožka a terapeutka s dlouhodobou praxí. Během ní jsem zjistila, že naši psychickou pohodu nelze oddělit od zdraví fyzického.

Největší část mého profesionálního zájmu proto zaujímá psychosomatika. V rámci ní se zaměřuji mimo jiné na trauma terapii.

Trauma způsobí závažné následky v psychické a somatické oblasti, ale i narušení dechového stereotypu, tedy funkčního dýchání. Dle mého přesvědčení a zkušeností dobrá terapie začíná nápravou dýchání, a proto jsem velkým propagátorem funkčního dýchání dle MUDr. Butejka, kterého jsem navíc znala osobně. Nastartoval léčbu astmatu mého syna, nyní radostného výkonnostního běžce. 🙂

Nabízím nápravu dýchání zejména klientům s psychosomatickými problémy (např. astma, alergie, migrény, syndromem vyhoření) a klientům, kteří jsou dlouhodobě vystaveni stresům v pracovním či osobním životě.

Poradenství v oblasti funkčního dýchání propojuji s poradenstvím či terapií v dalších životních tématech (problémy v partnerství, ve výchově dětí ad.). Pracuji také  i s dětmi , samostatně i  společně s rodiči ,  v rámci rodinné terapie.

Působím také v centru komplexní péče o děti zdravé i děti  s postižením.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop