Bohuslav Prchal
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • KRSY

Jako dítě jsem se intenzivně věnoval sportu. Navštěvoval jsem sportovní třídu se zaměřením na lehkou atletiku. Veškeré tréninky a závody jsem však oddýchal DYSFUNKČNĚ – ústy.

Díky tomu jsem byl stále nemocný. Chřipky, angíny, později potíže s ledvinami, srdcem. Povolání kuchaře a způsob života (špatná životospráva, alkohol, kouření, ponocování…) vedlo k ještě větší devastaci těla.

Teprve v pozdější době mi do života vstoupila jóga, díky které jsem se učil dýchat nosem a začal hledat, jak žít v souladu s přírodou. Mým krédem je NÁVRAT K PŘÍRODĚ A PŘIROZENÉMU ZPŮSOBU ŽIVOTA V JEDNODUCHOSTI.

Instruktorský kurz OA moje poznatky i praxi ještě více obohatil a díky prohloubení FUNKČNÍHO DÝCHÁNÍ mi tím otevřel další možnosti. Úžasná zpráva pro všechny zní, že i špatné návyky, včetně těch dechových se dají změnit. A ZAČNOU SE DÍT VĚCI.

V současné době působím v Bečovské botanické zahradě, kde jsem našel smysl života v naplňování svého kréda. Mou snahou je i nadále zkoumat sám sebe, v radosti, ale také předávat poznání dál, a ukazovat cestu těm, kteří ji hledají.

UNCE PRAXE JE VÍC NEŽ TUNY TEORIE

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop