Daniel Škárka
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • HRADEC-NOVá VES

Mám pocit, že jsem byl zrozen pro to abych dělal něco se svým tělem, pohybem, cvičením a lidmi, takže pro to, abych se stal Instruktorem OA! 😉

Pohyb miluji od malička ve všech podobách, vyrůstal jsem na malém městečku, takže jsme s klukama byli neustále v pohybu. Na hřišti, či v přírodě, u rybníka.

Postupně jsem si nejvíce oblíbil cvičení s vlastním tělem, a to od posilování přes protahování k bojovým sportům. A turistice. Rád chodím naboso, sekám dřevo, pracuji na zahradě, kosím v létě louky.  

K tomu mě opravdu baví předávat svoje zkušenosti druhým lidem. Momentálně pracuji jako učitel na SŠ. Už na střední jsem radil ostatním právě v posilovně, na VŠ jsem si udělal trenérskou licenci na trenéra kondičního posilování a vedl tělocviky na vysoké škole, a pracoval ve fitnes centrech.

Po pár letech kick boxu jsem objevil capoeiru, která k nádhernému pohybu přidává ještě hudbu a akrobacii. To mi vydrželo dalších 15 let. Z nichž 14 bylo na pozici „trenéra“ dětí a mládeže. Nádhera.

Souběžně jsem se vždy také zajímal o vhodnou stravu a vůbec „zdravý“ způsob života. Vždy se mi líbilo dělat věci co nejpřirozeněji Nějak jsem cítil, že člověk si může vystačit sám se sebou a zdravým selským rozumem.

A když se mi na jaře 2022 dostal do cesty kurz instruktora Oxygen Advantage®, vůbec jsem neváhal.

Mám pocit že díky tomu, že jsem poznal funkční dech, jako by vše dostalo nový rozměr, nádherně do sebe zapadlo objevili se nové souvislosti.

Poznání přínosů funkčního dýchání na sobě mě utvrdilo v tom, že toto je moje krásná cesta.  

Bude mi potěšením doprovodit Vás chvíli na Vaší cestě a třeba inspirovat k tomu abyste i Vy mohli objevit nové souvislosti a benefity funkčního dechu pro Váš život směřující k radosti a zdraví.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop