Dr. Michal Kopcan
Slovakia

Countries

  • Slovakia

Cities

  • TRENČÍN

PhDr. Michal Kopčan je certifikovaný mentálny tréner.

Ako bývalý mládežnícky futbalový reprezentant AS Trenčín sa často zaujímal práve o mentálnu stránku prípravy športovca nakoľko práve tejto oblasti sa nevenuje dostatok priestoru v samotnom tréningovom procese.

Svoje vysokoškolské štúdium v odbore andragogika (vzdelávanie dospelých) a psychológia ďalej rozvíjal osobným štúdiom v problematike mentálnej prípravy.  Vysokoškolské štúdium ukončil získaním titulu PhDr. Témou jeho rigoróznej práce bol Mentálny a Emocionálny vývoj v dospelosti.

Je oficiálne certifikovaný ako mentálny tréner medzinárodnej organizácie mentálnych trénerov (IMGCA) sídliacej v USA (San Jose, California) a tak isto je aj profesionálnym členom tejto federácie.  

Michal je súčasťou viacerých úspešných športových projektov ako napr. Sports connect, Hokejová škola Mariána Gáboríka, Škola futbalu… atď. Dlhodobo spolupracoval s futbalovým klubom ŠK Slovan Bratislava. Na poli profesionálneho športu spolupracoval s HK 32 Liptovský Mikuláš, AS Trenčín, FC Slovan Liberec. Aktuálne spolupracuje s maďarským futbalovým tímom Puskás Akadémia FC, a taktiež so Slovenskou reprezentáciou žien v hádzanej.
Pravidelne poskytuje prednášky pre rôzne športové tímy, od detí až po profesionálnych športovcov. Je autorom kníh “Myseľ šampióna”- mentálny sprievodca na ceste za športovým úspechom; “Model Jasnej Mysle”- kľúč k životu bez stresu.


Dr. Michal Kopcan is the founder of MK coaching. He has provided mental conditioning and performance consulting to professional athletes, coaches, and business leaders; from well-known professionals, and teams, to players across a multitude of sports. As the only one in Slovakia, he is bringing the principles of Mind, Consciousness, and Thought to the athletic community there.

Dr. Michal Kopcan has worked with professional and college athletes, people in business, coaches, sport teams, and organizations. Unlike the majority of mental-conditioning coaches, psychologists, or consultants, Michal does not offer tools, techniques, or strategies to those with whom he works. Instead, he points clients toward an inside-out understanding of how the human mind operates.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop