Kateřina Hajdová
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • NOVY JIčíN
  • OSTRAVA
  • PRAGUE
„Komplexní přístup ke zdraví člověka“ – tak zní mé heslo Jednotlivé části života každého z nás od sebe nelze oddělit. Každá tato část musí pracovat a podporovat jedna druhou. S tělem pracuji jako fyzioterapeutka a trenérka. Miluji pohyb, bytí v přírodě a spojení těchto činností s dechem.

Každý někam směřuje, snaží se být lepší – být co nejlepší verzí sebe sama. Já se stále snažím zlepšovat, hledat nástroje k posouvání vlastních limitů. Techniky, které učí Oxygen Advantage, mi pomohly podívat se na pohyb a chápání těla z jiné perspektivy, než nás učili ve škole.

Naučit se používat funkční dechové techniky při sportovním výkonu, ale i při každodenních činnostech, je jedním z pilířů zdravého životního stylu.

Skrz funkční dech můžeš regenerovat své tělo, dodat mu energii, nebo ovlivnit jeho fyziologii. Dech je bránou k nám samotným. Když věnuješ trochu času svému dechu, ovlivníš zdraví.

Ráda Tě doprovodím na cestě k objevování účinků spojených s funkčním dechem, ať už při zlepšování sportovních výkonů, nebo zlepšení zdraví.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop