Kristína Brosová
Slovakia

Countries

  • Slovakia

Cities

  • ŽILINA

K Oxygen Advantage ma priviedol úžas nad tým, aké možnosti prináša práca s dychom. Vďaka cvičeniu som sa cítila uvoľnene, viac aktívne, zbavila som sa alergie na mačky a zvýšil sa mi športový výkon. Videla som v Oxygen Advantage obrovský prínos a jeho zapracovanie do pohybovej terapie mi prináša lepšie výsledky.

Prichádzajú ku mne ľudia s bolesťou chrbta alebo inými ťažkosťami pohybového aparátu, ľudia so sedavým zamestnaním, (budúce) mamičky alebo športovci. Pracujem aj s ľuďmi, ktorí majú respiračné ťažkosti alebo zažívajú v živote veľa stresu. Pozorujem rôzne prínosy Oxygen Advantage – zlepšenie výkonu, regenerácie, spánku, koncentrácie, uvoľnenie stresu, zníženie úzkosti a uvoľnenie dýchacích ciest.

Pri práci využívam pohybovú a dychovú terapiu a mäkké techniky. Uplatňujem poznatky zo štúdia fyzioterapie, z Pilatesu, z rôznych pohybových školení a taktiež pracujem s poznatkami z certifikácie Oxygen Advantage.

Rada pridávam do lekcií prvok relaxu, keďže vnímam, že dnešná doba je veľmi uponáhľaná. Zabudli sme, že ak chceme viesť vyvážený život a podávať stabilný výkon, potrebujeme aj spomaliť  a načerpať sily.

Lekcie vediem v pohybovom štúdiu v Žiline – Active Clinic. Vediem individuálne ale aj skupinové lekcie, pracujem naživo ale mám dobré skúseností aj s prácou online.


My fascination of huge impact that breathing has on our lives, led me to breathing exercises. After practising them I felt more relaxed and simultaneously more active, I get rid of cat allergy and my sport performance significantly increased. I decided to implement Oxygen Advantage exercises into movement therapy and soft tissue manual therapy and it brings better results.

I love to learn a lot about human body to understand how to regain its full potential. My bases come from studying of Physiotheraphy, from Pilates, I attended many movement workshops as well as Oxygen Advantage certification.

I like to add relaxation to my lessons. We forgot, that if we want to live harmonious life and be capable of stable performance, we need to slow down and regain a new strength.

I work in Slovakia, Žilina at movement studio Active Clinic. I lead individual and group lessons, live and online too.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop