Libor Potclan
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • ČESKÝ KRUMLOV

Začal jsem sportovat v pozdějším věku, hlavně kvůli problémům s páteří. Bylo to zejména posilování, bojové sporty…Časem jsem zjistil, že sport jako takový nestačí. Přidal jsem jógu. Když jsem začal mít potíže s ekzémem a se záněty v těle, které vyústily v operační zákrok, začal jsem se zabývat fytoterapií, dechovými cvičeními, otužováním a zdravou výživou.

Můj zdravotní stav se celkově zlepšil, celé mé tělo mě začalo více poslouchat, a i já jsem se ke svému tělu začal chovat jinak, lépe. Snažím se, aby má hlava a tělo více spolupracovaly.

To, co jsem se naučil bych chtěl předávat dál a pomoci i ostatním lidem s jejich problémy. Chtěl bych sdílet mé zkušenosti i naslouchat zkušenostem ostatních a pomoci najít cestu ke zlepšení jak fyzického, tak duchovního vnímání sebe sama.

Velkým přínosem pro mě bylo objevení metody Oxygen advantage (funkční dýchání). Nečekal jsem, že funkční dýchání bude velkým pomocníkem pro zlepšení správné činnosti těla, zklidnění mysli a duše. To znamená, že tělo je zdravější, odolnější, mysl vyrovnanější. My se musíme o své tělo, mysl i duši starat neustále. Musíme se snažit, aby bylo vše v rovnováze. Musíme se odnaučit starým zlozvykům, které nás ničí jak fyzicky, tak psychicky. Musíme znovu nastavit správné návyky a vzorce. A s tím vám mohu pomoci.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop