Mgr. Dorota Harvanová
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • NÁVSÍ

Jsem fyzioterapeutka s mnoholetou praxí, celostním a respektujícím přístupem.
Pracuji v souvislostech a propojení fyzioterapie a funkčního dechu mi dává obrovský smysl.

Pohyb a lásku k němu mám od mala v krvi. A když jsem zjistila, že skrze funkční pohyb se člověk může cítit dobře, můj obor mě pohltit a stal se mým největším koníčkem.

Protože chci držet krok s moderní fyzioterapií (která se pořád vyvíjí), stále se tedy vzdělávám v nových fyzio trendech, ale i mimo rámec tohoto oboru. Výsledkem nejsou certifikáty, ale možnost nabídnout lidem tu nejlepší péči, která nahlíží na jedince komplexně a v souvislostech.

Řídím se heslem: „Pochopit, vnímat, rozhýbat, zpevnit, napřímit a opakováním přeučit.“ Je to můj osvědčený způsob, jak se díky novým dovednostem zbavit pohybových zlozvyků. Ty vedou k přetížení a později až k poškození pohybového aparátu.

Jsem autorkou projektu Fyzio Doris, www.fyziodoris.cz, zakladatelkou skupiny: Pohybem ke zdraví s fyzioterapeutkou Doris,  kde najdete videa a tipy od fyzioterapeutky Doris. Těšit se můžete na cviky, sestavy, inspiraci i motivaci. Můžete se ptát, sdílet svoje zkušenosti, povzbuzovat ostatní.

Stačí i pár minut denně!

A protože jsem také máma a manželka, poradím vám, jak zařadit naučené cviky do běžného života nebo jak využít pro zdraví i pouhých několik minut denně.

Cvičení s Doris není o dřině a velkém úsilí. Stačí jen vědět, jak na to.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop