Michaela Němcová
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • PARDUBICE

Posledních 15 let neustále pracuji na svém duchovním rozvoji, učím se a poznávám nové věci a neustále prohlubuji své techniky. Snažím se poznávat sama sebe, své okolí a své klienty. Miluji přírodu, otužování a ráda sportuji.

Vzhledem k mým dřívějším zdravotním problémům se již dlouhou dobu zajímám o alternativní medicínu. Dospěla jsem ke zjištění, že pokud chce člověk léčit své tělo, musí také léčit i svoji duši. Zaměřit se na sebe jako celek, zklidnit svoji mysl, vnímat řeč těla a především mu naslouchat.

Jsem masérka a terapeutka. Věnuji se Tradiční čínské medicíně, nápravě pohybového aparátu, reflexní terapii, lymfodrenážím, technice Access Bars a dalším ověřeným metodám alternativní medicíny.

Před časem jsem se dozvěděla o technice Oxygen Advantage a uvědomila si, jak je pro nás dýchání velmi důležité a jak nám dokáže pomoci s různými zdravotními problémy. Nejprve jsem ji začala praktikovat sama na sobě a pravidelným cvičením jsem zlepšovala své dechové vzorce. Nyní tuto techniku velice ráda zařazuji do své praxe a ráda přivítám každého, kdo chce něco ve svém životě změnit i za podmínek nutného vlastního přičinění.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop