Mila Hrubá
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • PRAGUE
20.4.1970 Praha

Nordic Walking – Otužování – Funkční dýchání

Narodila jsem se v České republice – Praze. Jsem matkou dospělých dvojčat Kateřiny a Matyáše. Žijeme na předměstí Prahy v místě zvaném Praha Slivenec. 

Jsem majitelkou firmy zabývající se obchodem s plaveckými potřebami Swim&Relax. Firmu jsme založily s mojí maminkou v roce 1992. Od roku 2015 budujeme vlastní značku plaveckých potřeb.

Baví a zajímá mne sport. Hlavně plavání, cyklistika, lyžování, jóga, golf a v posledních letech jsem propadla Severské chůzi neboli Nordic Walkingu. Letos jsem s důvěrou ve své tělo začala s otužováním. A jak už to tak u otužování často bývá, propadla jsem mu.  

Moc ráda cestuji a poznávám nové přátele. V minulosti jsem měla mnoho příležitostí cestovat na méně či více odlehlá místa naší planety, jak po České republice, tak po světě. Poznávání cizích kultur považuji za velmi obohacující a věřím, že mnohé inspirace čerpám dodnes z cest po Indii, Číně, Americe či Austrálii a z přátelství, která na těchto cestách vznikla a trvají dodnes. 

Vzhledem k situaci posledních let, kdy je cestování poněkud ztížené a podnikání vlastně také, jsem začala hledat nové cesty svého bytí. Cítila jsem potřebu být více v přírodě a s lidmi. A tak jsem s vděčností našla cestu k Severské chůzi a v letošním roce 2021 k otužování a nyní k Oxygen Advantage. 

Nabízím kombinovaný program Nordic Walking – Otužování – Oxygen Advantage/Funkční dýchání.

Ráda bych, aby se na mne s důvěrou obraceli lidé, kteří by rádi změnili svůj životní styl. Ti, kdo spěchají nebo naopak nemohou najít cestu a točí se v kruhu. Dále ti, kdo jsou po nemoci dýchacích cest a necítí se zatím úplně fit. Lidé s častou únavou nebo ti, kteří se nedokáží odtrhnout od své práce a pomalu neradi sledují, jak jejich tělo i mysl uvadá. Lidé, kteří tráví  více času  u televize či mobilu a rádi by to změnili. Lidé, kteří špatně spí a neradi to řeší léky. 

Lze individuálně sestavit plán pro vycházky s hůlkami, otužování nebo dechová cvičení. To vše jednotlivě nebo jako kombinované  aktivity dle individuálních potřeb každého klienta. 

Pomocí našich smyslů a dechu se budeme soustředit na zklidnění, více času věnujeme sami sobě. 

Nečekejte komplikované tréninkové plány. Přivedu vás zpět do přírody, společně zpomalíme a začneme vnímat svět všemi smysly.  Budeme společně dýchat, čichat, bystřit sluch a zrak a  

Lekce mohu vést v českém či anglickém jazyce. 

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop