Mirek Sedlák
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • BRNO

Miroslav Sedlák

Od roku 2004 jsem působil jako typický ajťák. Programoval weby a e-shopy. Dost času jsem strávil sezením u počítače. To se samozřejmě na mém zdraví postupně podepisovalo. Hledal jsem různé alternativy, jak svému tělu, ale i mysli ulevit. Prošel jsem si půsty, různými formami cvičení i meditací. Každé mělo (a stále má) své pro i proti.

Pak mi do života vstoupila vážná nemoc …. a do toho jsem byl v očekávání narození svého prvního dítěte.

Děti jsou malé jen jednou a jako budoucí rodič jsem si uvědomil, že musím jít cestou jen toho, co je funkční, rychlé a snadno proveditelné. A že nemoc není jen nemoc, ale i volání těla, že je čas svůj život od základu překopat.

Proto jsem svoji pozornost zaměřil na techniku správného dýchání. Na základě certifikátu vás naučím dýchat tak, abyste se cítili lépe a svěže. Správné dýchání je pro start do nového dne jako dopping. A že má velmi pozitivní vliv na to, jak se cítíte mentálně!

Mimo techniku správného dýchání se věnuji již pár let i TRE technice (https://traumaprevention.com/) – zjednodušeně řečeno cviky zaměřené na úlevu od akutního i dlouhodobého stresu. K ní mě přivedla léčba mého onemocnění v letech 2017-2018.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop