MVDr. Peter Buocik
Slovakia

Countries

  • Slovakia

Cities

  • MARTIN

Väčšinu svojho profesionálneho života som strávil vo farmabiznise propagáciou moderných liekov a prostredníctvom návštev lekárov ich sprostredkovával ďalej k pacientom. Napriek tomu, že medicína výrazne pokročila a ľudia sa dožívajú dlhšie, lieky všetko nevyriešia a dôležité je, aby sa človek o svoje zdravie  postaral sám.

Keď som sa dozvedel o metóde Wima Hofa a sile vlastného dychu, bolo rozhodnuté. Našťastie súčasťou dvoch kurzov, ktorých som sa zúčastnil, bola aj metóda funkčného dýchania Buteyko a Oxygen Advantage.
A po takmer troch rokoch skúšania a objavovania toho, čo dokáže dych a chlad, som sa stal certifikovaným inštruktorom Oxygen Advantage. Okrem toho sa venujem Buteyko technikám, endokrínnemu  dýchaniu a chladovej terapii.

Z chronického alergika, imunosupresívneho pacienta a chronického „dýchača“ ústami som sa dokázal pretransformovať do úplne novej dimenzie.

Venujem sa skialpinizmu, lyžovaniu, behu, cyklistike a vysokohorskej turistike a ďalším športom.
Väčšinu mojich „tréningov“ už teraz „ udýcham“ nosom. Len pri intenzívnych častiach zapojím aj ústa.

Poďte so mnou objaviť, čo dokáže s kvalitou vášho života urobiť funkčné dýchanie a zmena prístupu k sebe samému.

Byť zdravý, silný, plný energie a pozitívnej nálady, schopný zvládať každodenný stres a odolávať chorobám nie je nedosiahnuteľná méta.

Preto ak máš upchatý nos, si dýchavičný( zadýchaš sa do schodov), zle spíš(budenie počas noci, chrápanie) si unavený a bez energie, prepadajú ťa stavy úzkosti či depresie, máš problémy s imunitou(aj alergie, astmu) alebo s nadváhou a trávením, máš studené ruky a nohy, alebo chceš zlepšiť svoju športovú výkonnosť, silu a vytrvalosť, neváhaj ma kontaktovať.

Ponúkam skupinové workshopy face to face aj v online priestore, individuálne stretnutia spojené s diagnostikou a nastavením plánu šitého na mieru pre každého zvlášť.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop