Renata Samková
Czech Republic

Countries

  • Czech Republic

Cities

  • LITOMYšL

Jsem člověk, který díky svému úrazu objevil ve svém dechu perpetuum mobile. Baví mě, jak jednoduché to je. Propojení Funkčního dechu v praxi s běžným životem, sportem i odpočinkem ve mně vyvolává nadšení. Nadšení je totiž ta nejdůležitější věc , kterou potřebujete aby se Váš dech proměnil na funkční dech.

Vše u mě začalo před sedmi lety úrazem, který mi znemožnil moje oblíbené sportovní aktivity. Až praktikování Nordic Walking mi pomohlo mé zranění uzdravit. Zde začíná můj www.modry-zivot.cz . Bolest mizí, radost roste. Postupně objevuji proč a jak to funguje. Baví mě to a tak praktikuji, důvěřuji, pozoruji a sepisuji. Následuje kurz OA. Vše do sebe zapadá, moje otázky si našly odpovědi. Znáte ten pocit, že ?

Jsem držitelkou certifikátu OA a mnoha dalších kurzů a certifikátů, které jsem získala díky absolvování pedagogické školy. Pracuji s jednotlivci, pedagogy, terapeuty, maminkami, sportovci, majiteli i zaměstnanci firem. Účastním se workshopů a následně pracuji jednotlivě s každým, kdo chce zvýšit svou kondici a zlepšit svůj zdravotní stav. V metodice, kterou dostane každý po ukončení všech lekcí, jsou grafické návody s přesným popisem jednotlivých dechových technik. Metodika je přesně šitá na míru každému z Vás. Mimo dechových technik je součástí kurzu FD mnohem, mnohem více. Vítejte na startovní čáře. Pokud se rozhodnete se mnou dojít do cíle, těším se na Vás.

Renata Samková, tel: 720 550 311, https://modry-zivot.cz/, [email protected].

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop